ارزانترین روش انتقال تتر به شبکه ای بستگی دارد که برای انتقال تتر مورد استفاده قرار میگیرد. انتقال تتر به صرافی خارجی یا کیف پول های ارز دیجیتال کار ساده ای است، اما چنانچه به نکات مهمی مانند شبکه انتقال توجه نکنید، ممکن است کل دارایی خود را از دست بدهید؛ درنتیجه بهترین راه حل این است که پیش از اقدام برای انتقال تتر، با شرکت در یک دوره آموزش ارز دیجیتال به مفاهیم مختلف این بازار مسلط شوید تا بتوانید تجربه ای خوبی از فعالیت در این بازار کسب کنید و آن را ادامه دهید. در ادامه روش ثبت نام در یک صرافی ایرانی را شرح داده و سپس مراحل ارسال تتر به شخص و صرافی خارجی را نیز بیان کرده ایم.

فهرست []

  آموزش مرحله به مرحله انتقال تتر به کیف پول و صرافی خارجی

  مرحله اول: افتتاح حساب در صرافی آبان تتر

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی آبان تتر ثبت نام کنیم؟

  برای ثبت نام و استفاده از صرافی آبان تتر، کد تخفیف کارمزد معاملاتی را با وارد کردن کد ME9R در قسمت ریفرال (referral)، هدیه بگیرید.
  برای شروع از لینک زیر وارد شوید:

  همین الان در صرافی آبان تتر ثبت نام کنیدثبت نام

  هدف ما در این مقاله آن است که روش انتقال تتر را بیان کنیم؛ برای این کار شما (اگر ساکن ایران باشید) باید ابتدا در یک صرافی ایرانی معتبر اقدام به افتتاح حساب کنید. در این مقاله آموزش افتتاح یک حساب کاربری در صرافی شناخته شده آبان تتر را ارائه کرده ایم. برای این کار باید ابتدا به سایت این صرافی به آدرس اینترنتی www.anabtether.com مراجعه کنید.

  در گام بعدی با کلیک روی گزینه «ورود/ ثبت نام» درصورت داشتن حساب کاربری، وارد حساب کاربری خود شوید یا افتتاح حساب کنید. برای آنکه یک حساب کاربری داشته باشید، روی گزینه ورود/ ثبت نام در بالا و سمت چپ تصویر کلیک کنید.

  پس از کلیک روی گزینه «ورود/ ثبت نام» در مرحله پیش، پنجره جدیدی برای ما باز خواهد شد که به طور پیش فرض امکان ورود به حساب کاربری را برای ما فراهم می کند، اما از آنجا که قصد ما ایجاد حساب معاملاتی است، باید روی لینک «ثبت نام کنید» در پایین پنجره کلیک کنیم. با این کار به مرحله بعد هدایت خواهیم شد.

  در این مرحله می توانیم براساس شماره موبایل یا ایمیل ثبت نام کنیم. ما در اینجا روش ایمیل را انتخاب می کنیم، اما شما می توانید درصورت تمایل از روش ثبت نام به کمک شماره موبایل هم استفاده کنید. با کلیک روی تب «ثبت نام با ایمیل» در بالای پنجره، کادرهایی را خواهیم دید که باید آن ها را پر کنیم.

  در کادر اول باید ایمیل خود را وارد کنیم و در کادر دوم باید یک رمزعبور متشکل از حداقل 8 کاراکتر (شامل حداقل یک عدد، یک حرف کوچک و یک حرف بزرگ انگلیسی) را وارد کنیم.

  کادر بعد مربوط به کد معرف یا کد ریفرال است. شما می توانید عبارت «ME9R» را در این کادر وارد کنید تا به این ترتیب کارمزد معاملات شما در صرافی آبان تتر با تخفیف محاسبه شود؛ البته پرکردن این کادر اختیاری است، اما از آنجا که با این کار تخفیفی برای کارمزد معاملات شما در صرافی آبان تتر اعمال خواهد شد، پیشنهاد می شود حتماً از این موقعیت استفاده کنید.

  درنهایت پس از آنکه گزینه مربوط به قبول قوانین و مقررات صرافی آبان تتر را فعال کردید، با کلیک روی گزینه «ثبت نام» در پایین پنجره، کار ایجاد حساب معاملاتی شما تقریباً به اتمام می رسد.

  پس از کلیک روی گزینه ثبت نام در مرحله پیش، کد تأییدی به ایمیلی که وارد کرده بودید ارسال خواهد شد. با مراجعه به ایمیل خود و واردکردن کد ارسالی از سوی صرافی آبان تتر در کادر مربوط و سپس کلیک روی گزینه «ثبت نام» حالا شما دارای یک حساب معاملاتی شده اید. اگر روش شماره موبایل را برای ثبت نام انتخاب می کردید، کد تأیید به موبایل شما ارسال می شد.

  ثبت نام شما در صرافی آبان تتر به پایان رسید. اکنون برای آنکه بتوانید از امکانات بیشتر این صرافی استفاده کنید، باید احراز هویت شوید. برای این کار باید روی گزینه «احراز هویت ناقص» در بالا و سمت چپ تصویر کلیک کنید.

  همان طور که در شکل هم می بینید، در مرحله اول احراز هویت، باید تصویر کارت ملی خودتان را آپلود کنید. در مرحله بعد یک سلفی با کارت ملی و سپس یک سلفی با کارت بانکی خود را آپلود کنید. برای شروع احراز هویت باید روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

  پس از کلیک روی این گزینه، صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که باید شماره موبایل خود را برای دریافت یک کد تأیید در آن کادر وارد کرده و سپس روی گزینه «دریافت کد تأیید» کلیک کنید. فارغ از روشی که در زمان ثبت نام انتخاب کرده بودید، در زمان احراز هویت باید حتماً شماره موبایل خود را وارد کنید.

  در این مرحله باید کد تأییدی که به شماره موبایل شما ارسال شده است، در کادر موجود وارد کرده و سپس روی گزینه تأیید کلیک کنید. اگر به هر دلیل قصد تغییردادن شماره موبایل واردشده را داشته باشید، می توانید به راحتی و با کلیک روی گزینه «تغییر شماره» این کار را انجام دهید.

  در این مرحله از احراز هویت باید به ترتیب کد ملی، نام و نام خانوادگی خود را مطابق آنچه در کارت ملی تان است در کادرهای موجود در سمت راست وارد کرده و سپس روی گزینه بارگذاری تصویر در سمت چپ تصویر کلیک کنید تا بتوانید تصویر کارت ملی خود را بارگذاری کنید. بعد از انجام کارهای گفته شده، باید روی گزینه «تأیید و ادامه» کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید.

  در این مرحله نیز باید تصویری مانند آنچه در بخش سمت راست می بینید، به صورت سلفی از خود بگیرید و آپلود کنید. همان طور که در تصویر می بینید، در زمان گرفتن سلفی باید برگه ای در دست شما باشد که متن «اینجانب….. قصد معامله با سایت آبان تتر به آدرس abantether.com را دارم و مدارک لازم جهت احراز هویت در این سایت ارسال گردیده است. ضمناً متعهد می شوم که حساب بنده تحت اختیار خودم می باشد و حساب به شخصی اجاره داده نشده است و خرید را برای خودم انجام می دهم. (امضای شخصی)» در آن نوشته شده باشد.

  عکس شما باید با نور کافی و تمام رخ گرفته شود. در زمان عکس برداری نیز نباید عینک به چشم داشته باشید. همچنین اگر خودتان اقدام به گرفتن سلفی از دوربین جلو گوشی می کنید، متن برعکس و درواقع آینه ای خواهد شد؛ بنابراین لازم است فردی دیگر از دوربین پشت گوشی از شما عکس بگیرد. پس از آپلود تصویر مربوط باید روی گزینه «تأیید و ادامه» کلیک کنید.

  در این مرحله که آخرین مرحله احراز هویت است، شما باید کارت بانکی خودتان را به همان شکلی که در تصویر می بینید به دست بگیرید و سپس از شخصی بخواهید از شما عکس بگیرد. همچنین باید در دو کادر موجود در پایین صفحه به ترتیب شماره کارت (16 رقمی) و شماره شبا (24 رقمی) خود را وارد کرده و سپس روی گزینه «ثبت درخواست» کلیک کنید.

  با اتمام مراحل احراز هویت، صرافی به شما پیغام می دهد مدارک مربوط به احراز هویت شما با موفقیت ثبت شده است. اکنون دیگر باید در انتظار تأیید مدارک برای احراز هویت باشید تا بتوانید بدون محدودیت در صرافی آبان تتر فعالیت کنید. با کلیک روی گزینه «بازگشت به صفحه اصلی» به صفحه اصلی سایت صرافی بازمی گردید. تمام این کارها برای انتقال تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال صورت می گیرد.

  مرحله دوم: شارژ حساب صرافی ایرانی به ریال

  پس از ثبت نام در صرافی ایرانی (شما می توانید صرافی ایرانی موردنظر خودتان را انتخاب کنید) می توانید فعالیت های مختلف از جمله خرید ارزهای دیجیتال و… را انجام دهید. در این بخش فرض می کنیم شما قصد دارید برای شخصی تتر ارسال کنید، با این شرایط که پیش از این تتر نداشته اید. اگر این اولین بار است که قصد خرید، دریافت یا ارسال ارزهای دیجیتال را دارید، در اولین قدم باید به فکر یک کیف پول باشید.

  در صرافی و در این مرحله می توانید به راحتی و با استفاده از کارت بانکی خود، ارزهای دیجیتال مختلف از جمله تتر را خریداری کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که برای این کار، کارت بانکی که در زمان احراز هویت ثبت کرده بودید، حتماً مورد تأیید صرافی قرار گرفته باشد. با فرض اینکه صرافی کارت بانکی شما را تأیید کرده است، می توانید به راحتی، مبلغ موردنظر خود را به حساب معاملاتی خودتان در صرافی واریز کنید.

  برای این کار در ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید و سپس روی علامت سه خط در بالا و سمت راست تصویر کلیک کنید. پس از آن باید از زیرمنویی که برای شما باز می شود، گزینه عملیات مالی و سپس واریز را انتخاب کنید.

  با کلیک روی گزینه واریز در مرحله پیش، پنجره جدیدی برای شما باز خواهد شد. در این صفحه ابتدا مطمئن شوید تب واریز (و نه برداشت) را انتخاب کرده اید و سپس از بخش واریز از میان دو انتخابی که می توانید داشته باشید، واریز تومان (و نه واریز رمزارز) را انتخاب کنید.

  در کادر بعد باید مبلغی را وارد کنید که می خواهید از کارت بانکی تان به حساب معاملاتی در صرافی واریز کنید. درنهایت نیز باید روی گزینه تأیید و واریز کلیک کنید.

  در این مرحله پنجره جدیدی برای شما باز می شود که برای بررسی نهایی مبلغ واریزی و میزان کارمزد را به شما نشان خواهد داد. درصورت تأیید اطلاعات می توانید با کلیک روی گزینه «تأیید و پرداخت» به مرحله بعد در واریز پول به حساب خود برسید.

  با کلیک روی گزینه تأیید و پرداخت در مرحله پیش، وارد درگاه بانکی خواهید شد. در این مرحله باید اطلاعات بانکی خود را در کادرهای مربوط وارد کرده و سپس روی گزینه «پرداخت» کلیک کنید. اگر اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید، کار به اتمام می رسد.

  حالا کافی است در این مرحله روی گزینه بازگشت کلیک کنید تا به سایت صرافی بازگردید. باز هم یادآوری می کنیم برای انجام مراحل واریز پول (تومان) به صرافی، کارت بانکی شما باید حتماً توسط صرافی تأیید شده باشد؛ بنابراین اگر شما ثبت نام و حتی احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید، نمی توانید بلافاصله اقدام به واریز سرمایه کنید، بلکه باید از سوی صرافی نیز تأیید شوید.

  ما در اینجا واریز تومان در صرافی آبان تتر را توضیح دادیم، اما فرایند واریز در دیگر صرافی های ایرانی تقریباً مشابه همین مراحل است؛ بنابراین شما در دیگر صرافی ها نیز می توانید در صفحه اصلی از لیست ارزها تومان را انتخاب کنید و روی بخش واریز مربوط به تومان کلیک کنید یا از بخش منو صرافی، عملیات مالی و سپس واریز را انتخاب کنید.

  با انتخاب تومان و سپس واردکردن مبلغ و پس از آن اطلاعات بانکی، کار واریز تومان به حساب معاملاتی شما در صرافی ایرانی به پایان می رسد.

  مرحله سوم: خرید تتر با استفاده از تومان

  اکنون که حساب معاملاتی شما با تومان شارژ شده است، می توانید ارز دیجیتال را خریداری کنید. قصد ما این است که در اینجا اقدام به خرید ارز دیجیتال تتر کنیم؛ زیرا قرار است آن را برای شخصی دیگر ارسال کنیم. باز هم در صفحه اصلی و از لیست ارزهای دیجیتال، این بار ارز دیجیتال تتر را پیدا کرده و از گزینه های موجود روی بخش «خرید» کلیک می کنیم.

  از آنجا که ما قصد خرید ارز دیجیتال را داریم، در این صفحه باید ابتدا تب خرید را انتخاب کنیم. همچنین به دلیل آنکه مبلغ واریزی ما به صرافی تومان بوده است، باید بخش خرید با تومان را انتخاب کنیم. در این موقعیت امکان خرید ارز دیجیتال در دو حالت مختلف برای کاربران وجود دارد.

  شما می توانید ارز دیجیتال خود را با قیمت لحظه ای بازار خریداری کنید یا خودتان قیمت مشخصی را تعیین کنید و پس از رسیدن قیمت ارز دیجیتال به مبلغ واردشده از سمت شما، معامله خرید شما انجام شود که درواقع ثبت سفارش محدود (Limit) است، اما در صورتی که شما قصد خرید تتر در صرافی آبان تتر را داشته باشید، خرید تنها براساس قیمت لحظه ای بازار انجام خواهد شد.

  در بخش بعدی باید حجم معامله خود را وارد کنید تا بتوانید معادل آن را به تومان ببینید. در بخش بعد نیز می توانید اطلاعات سفارش خود را مشاهده کنید. درنهایت درصورت تأیید با کلیک روی گزینه «ثبت سفارش» کار خودتان در خرید تتر را به پایان برسانید.

  رسیدن به بخش خرید از راه های مختلفی برای کاربران فراهم شده است؛ برای مثال شما می توانید با کلیک روی گزینه منو (سه خط) در بالا و سمت راست صفحه نمایش خود و سپس انتخاب عملیات مالی و پس از آن خرید، باز هم به صفحه خرید ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

  پس از انجام مراحل گفته شده، شما مقداری تتر در حساب معاملاتی خود دارید که می توانید آن را به کیف پول خود، کیف پول یک فرد خاص یا صرافی خارجی انتقال دهید. همچنین می توانید از تترهایی که با تومان در صرافی ایرانی خریده بودید، برای خرید ارز دیجیتال دیگر در صرافی آبان تتر استفاده کنید. باز هم یادآوری می کنیم مراحل ثبت نام، واریز پول، خرید و فروش و تقریباً تمام عملیات در صرافی های ایرانی تقریباً مشابه هم هستند.

  مرحله چهارم: انتقال تتر از صرافی ایرانی به کیف پول

  در این مرحله قصد داریم تترهایی را که براساس تومان خریده بودیم، به یک کیف پول انتقال دهیم. توجه به شبکه انتقال در انتقال تتر بسیار مهم است؛ زیرا میزان کارمزد هر شبکه متفاوت است و از طرف دیگر کیف پولی که قصد دارید ارز دیجیتال تتر را به آن ارسال کنید، باید از شبکه انتخابی، پشتیبانی کند؛ در غیر این صورت ممکن است سرمایه خود را از دست بدهید.

  همان طور که پیش از این نیز اشاره کردیم، برای شروع فعالیت در بازار ارزها بهتر است در اولین قدم به فکر کیف پول مناسب باشید؛ چراکه برای ارسال، دریافت و نگه داری ارزهای دیجیتال به آن نیاز پیدا خواهید کرد. کیف پول تراست ولت یکی از بهترین کیف پول هایی است که به دلیل رایگان بودن، امنیت و پشتیبانی از تعداد زیادی از ارزها، طرفداران بسیاری دارد.

  برای آنکه بتوانید تترهایی را که خریده بودید، به کیف پول تراست ولت انتقال دهید، باید ابتدا وارد کیف پول خود شوید. در صفحه اصلی کیف پول، اگر روی گزینه Receive به معنای دریافت کلیک کنید، می توانید لیستی از ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید که با انتخاب ارز دیجیتال خود (در اینجا تتر) وارد صفحه همان ارز دیجیتال خواهید شد.

  همچنین اگر ارز دیجیتال موردنظرتان در لیست موجود در صفحه اصلی کیف پولتان وجود داشته باشد، می توانید به راحتی روی آن کلیک کنید. اگر بخواهید ارز دیجیتالی خاص را به صفحه اصلی خود بیاورید، می توانید با کلیک روی آیکن دو اهرم در بالا و سمت راست تصویر، ارز دیجیتال موردنظر را انتخاب و به لیست خود اضافه کنید.

  نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، این است که کاربران معمولاً  ارز تتر را بر بستر شبکه ترون یعنی TRC-20 منتقل می کنند؛ زیرا میزان کارمزد مناسبی دارد؛ پس در زمان انتخاب شبکه انتقال در صرافی و همچنین ارز دیجیتال موردنظر بر بستر شبکه مناسب (در اینجا ارز دیجیتال تتر بر بستر ترون) توجه کافی داشته باشید.

  در مرحله بعد از انتقال تتر، با انتخاب ارز تتر (USDT) و توجه به شبکه آن، وارد صفحه تتر خواهیم شد. همان طور که در بالا و سمت چپ تصویر مشاهده می کنید، ارز تتر که ما انتخاب کرده ایم بر بستر ترون است. درحقیقت آدرس کیف پولی که برای ما ایجاد و نمایش داده می شود، تنها برای انتقال ارز دیجیتال تتر از صرافی (کیف پول دیگر) بر بستر ترون مناسب است.

  اگر شبکه ها مشابه نباشند، ممکن است دارایی فرستنده از بین برود و به مقصد نرسد. برای دریافت تتر از صرافی باید روی گزینه Receive کلیک کنیم.

  در این مرحله، باید آدرس کیف پول را کپی کرده یا با استفاده از بارکد، آن را دریافت کنید. همچنین امکان به اشتراک گذاری آدرس کیف پول برای کاربران فراهم شده است. در اینجا باز هم به شما هشدار داده شده است که باید ارزهای دیجیتال تتر را تنها بر بستر ترون (TRC-20) از مبدأ ارسال کنید.

  حالا باید به صرافی بازگردیم. در اینجا صرافی بیت پین (Bitpin) را انتخاب کرده ایم. برای انتقال تتر می توانید در لیست ارزهای دیجیتال، ارز موردنظر خود را (در اینجا تتر) پیدا کرده و روی گزینه برداشت در مقابل آن کلیک کنید. همچنین از بالای صفحه می توانید روی گزینه برداشت کلیک کرده و در مرحله بعد، ارز دیجیتال موردنظر خودتان را انتخاب کنید.

  با انتخاب ارز دیجیتال تتر (Tether / Usdt) چنین صفحه ای برای شما باز خواهد شد. ابتدا در بخش شبکه برداشت، باید همان شبکه متناظر با آدرس کیف پول را انتخاب کنید. از آنجا که ما آدرس کیف پولی بر مبنای استاندارد ترون (TRC-20) دریافت کردیم، در اینجا نیز باید شبکه انتقال TRC-20 یا ترون را انتخاب کنیم.

  در کادر بعدی مقدار تتر را که قصد داریم به کیف پول ارسال کنیم، وارد می کنیم و در کادر آخر نیز آدرس کیف پول را که کپی کرده بودیم، وارد خواهیم کرد. همچنین می توانید با کلیک روی آیکون دفتر تماس، آدرس کیف پول موردنظر خود را ثبت کنید تا به راحتی در زمان انتقال بتواند آدرس از پیش ثبت شده را انتخاب کنید.

  درنهایت نیز با پرکردن کادرها با اطلاعات درست باید روی گزینه «درخواست برداشت» کلیک کنید. پس از مدتی ارزهای دیجیتال تتر با میزان کارمزد تقریباً یک دلار به آدرس کیف پولی که وارد کرده بودید، منتقل خواهند شد.

  مرحله پنجم: انتقال تتر به صرافی خارجی

  اگر قصد ارسال تتر به یک صرافی خارجی را داشته باشید، باید از بخش واریز صرافی خارجی، آدرس کیف پول حساب معاملاتی خود را استخراج و آن را کپی کنید. سپس به کیف پول خود مراجعه کرده، با انتخاب ارز دیجیتال تتر، آدرس کیف پول صرافی را که کپی کرده بودید وارد کنید و انتقال تتر را انجام دهید. در ادامه این فرایند را مفصل شرح داده ایم.

  توجه داشته باشید ما قصد داریم تتر را از کیف پول به صرافی خارجی ارسال کنیم؛ درنتیجه کیف پول شخصی ما فرستنده (Sender) و کیف پول صرافی، گیرنده (Reciever) است. در گام اول به صرافی خارجی مراجعه کنید و اگر حساب کاربری ندارید، یک حساب کاربری ایجاد کنید. ما در اینجا صرافی کوکوین (Kucoin) را انتخاب کردیم.

  پس از ورود به حساب کاربری از بخش کیف پول در نوار بالای صفحه، روی آیکون کیف پول کلیک کرده و سپس از منویی که برای ما باز می شود، بخش Deposit به معنای واریز را انتخاب می کنیم. در مرحله بعد در صفحه ای که برای ما باز می شود، در کادر اول ارز دیجیتالی که قصد داریم دریافت کنیم و در کادر دوم شبکه ای انتقال را انتخاب خواهیم کرد و سپس آدرس کیف پولی را که برای ما نمایش داده خواهد شد و متشکل از کاراکترهای عدد و حروف انگلیسی است، با کلیک روی گزینه موجود در مقابل آدرس کپی می کنیم.

  حالا باید وارد کیف پول خودتان شوید و روی گزینه Send در نوار بالای صفحه کلیک کنید تا بتوانید ارز دیجیتال موردنظر خود برای ارسال را پیدا کنید. همچنین می توانید با کلیک روی ارز دیجیتال موردنظر از لیست موجود، به صفحه ارز دیجیتال منتقل شوید.

  در صفحه ارز دیجیتال تتر، باید گزینه Send را انتخاب کنید؛ زیرا شما قصد دارید ارزهای دیجیتال تتر را از کیف پول به صرافی انتقال دهید. در مرحله بعد باید آدرس کیف پول صرافی خود را که در بخش پیش کپی کرده بودید، در کادر اول قرار دهید و مقدار ارز دیجیتال تتر را که می خواهید به صرافی ارسال کنید نیز در کادر دوم قرار دهید.

  همچنین می توانید با کلیک روی عبارت MAX USDT کل دارایی تترهای خود را به آدرس موردنظرتان که صرافی خارجی است، انتقال دهید. درنهایت با کلیک روی گزینه CONTINUE در بالا و سمت راست تصویر، کار انتقال به پایان می رسد و پس از مدتی شما می توانید در صرافی به تترهایی که ارسال کرده بودید دسترسی داشته باشید.

  سخن پایانی

  در این مقاله به انتقال تتر برای شخص دیگر اشاره کردیم؛ البته با مطالعه این مقاله شما می توانید علاوه بر افراد دیگر، به کیف پول خودتان یا کیف پول صرافی نیز تتر ارسال کنید. تتر یک استیبل کوین با پشتوانه دلار است و تقریباً می توان گفت هیچ تأثیری از نوسانات بازار ارزها نمی گیرد؛ به همین دلیل افراد زیادی برای کاربردهای متفاوت از این ارز دیجیتال استفاده می کنند.

   سوالات متداول

  1. آیا می توان به کمک کارت بانکی، تتر خرید؟
   بله، شما می توانید در یک صرافی معتبر ایرانی از جمله آبان تتر اقدام به افتتاح حساب کنید و سپس با واریز پول به وسیله کارت بانکی خود به راحتی تتر یا هر ارز دیجیتال دیگر را خریداری کنید.
  2. برای انتقال تتر از ایران به شخصی دیگر چه فرایندی باید طی شود؟
   • افتتاح حساب در یک صرافی ایرانی
   • واریز پول (تومان)
   • خرید تتر با تومان
   • گرفتن آدرس کیف پول شخص موردنظر
   • ارسال تتر به شخص از کیف پول صرافی و یا از کیف پول شخصی، پس از انتقال تتر
  3. بهترین شبکه انتقال تتر کدام است؟
   ارز دیجیتال تتر بر بستر شبکه های متفاوتی قابل انتقال است؛ با این حال شبکه ترون (TRC-20) مناسب ترین انتخاب است.