ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

آموزش ربات معامله گر 1000 pip climber برای بازار فارکس

آموزش ربات معامله گر 1000 pip climber برای بازار فارکس

بازار فارکس حتی برای افرادی که شناخت زیادی هم از دنیای بازارهای مالی ندارند، شناخته شده است. سودای کسب سود از این بازار بین المللی باعث شده است که بسیاری از افراد سرمایۀ خود را از دست بدهند. ربات 1000 pip climber برای کمک به افرادی افرادی طراحی شده است که تمایل به کسب سود از بازار فارکس دارند اما عدم داشتن دانش یا تجربۀ کافی، آن ها را محدود کرده است. این ربات با ارسال سیگنال های دقیق از جفت ارزهای مهم بازار فارکس، به کاربران کمک می کند تا سود مناسبی از این بازار دریافت کنند. بازخورد اکثر افرادی که از این ربات استفاده کرده اند، مثبت بوده است؛ با این حال، این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که ربات برای شما مناسب است یا خیر. برای آشنایی با این ربات، این مقاله را تا انتها و با دقت مطالعه کنید.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

ربات 1000 pip climber چیست؟

این اکسپرت یکی از ربات های قابل استفاده در بازار فارکس است که به کاربران نه چندان ماهر در تحلیل و یا افرادی که زمان زیادی برای تحلیل و دریافت سیگنال ندارند، کمک می کند تا نهایت سود را از بازار فارکس دریافت کنند.

البته، این ربات با بسیاری از ربات های فعال در بازار فارکس تفاوت هایی دارد؛ به عنوان مثال، در اغلب ربات های فارکس و حتی دیگر بازارهای مالی، با نصب اکسپرت، سیگنال ها شناسایی شده و سپس معامله انجام می شود که البته امکان تنظیم حدسود، حدضرر و… برای دارندگان وجود دارد. اما آنچه در این ربات انجام می شود، سیگنال های معاملاتی ای هستند که با دقت بالا و با توجه به شرایط بازار استخراج می شوند و به کاربرانی که ربات را خریداری کرده باشند، پیامکی ارسال می کنند. کاربران با این کار باید از سیگنال دریافتی، سفارشی را وارد کرده و به این ترتیب به سود برسند. در حقیقت، پیام هایی (سیگنال) که ربات برای کاربران ارسال می کند، حاوی نوع معامله، نقطۀ ورود، نقطۀ خروج، حد سود و حد ضرر است. ناگفته نماند که امکان فعال کردن معاملۀ خودکار (Auto Trading) نیز برای ربات وجود دارد.

نکتۀ دیگری که در رابطه با ربات 1000 pip climber باید بدانید، این است که این ربات سیگنال های پندینگ (Pending) را برای شما ارسال خواهد کرد؛ بنابراین در هر مکانی که باشید، زمان خواهید داشت تا خود را به سیستم رسانده و سفارش خود را با آرامش ثبت کنید.

عملکرد ربات معامله گر 1000 pip climber چگونه است؟

ربات 1000 pip climber همچون دیگر ربات های بازار توانایی جهت دادن به بازار را ندارند؛ بلکه این ربات نیز روند قیمت را دنبال کرده و با توجه به الگوریتم های به کار گرفته شده در آن، سیگنال هایی را صادر می کند. با توجه به شرایط بازار ممکن است چندین سیگنال در طی روز ارسال شود، اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که عملکرد این ربات و میزان سودی که می توان از آن به دست آورد، به این معنا نیست که شما همۀ سود را دریافت کنید. فرض کنید به دلیل عدم دسترسی به سیستم، از سیگنال صادرشده بی اطلاع باشید و به این ترتیب از سود آن نیز جا بمانید (مگر آنکه بخش معاملۀ خودکار را فعال کنید تا معاملات با کمک یک طرف سومی انجام شود).

اما به طور کلی، بر اساس اطلاعاتی که در وب سایت ربات 1000 pip climber آمده است، این ربات توانسته است 20 هزار پیپ سود را در طی سه سال برای کاربرانی که از آن استفاده می کنند به ارمغان آورد.

عملکرد ربات معامله گر 1000 pip climber چگونه است؟

ویژگی های ربات معامله گر 1000 pip climber چیست؟

 • ربات 1000 pip climber همچون یک اکسپرت روی متاتریدر نصب می شود (چگونگی انجام این کار را در بخش مربوطه شرح خواهیم داد).
 • برای استفاده از این ربات به متاتریدر 4 نیاز دارید؛ بنابراین، در زمان افتتاح حساب در بروکر حتماً به این موضوع دقت داشته باشید.
 • سیگنال هایی که توسط این ربات صادر می شوند، به هیچ عنوان بر حسب حدس و گمان نیست بلکه الگوریتم های دقیقی در این ربات به کار گرفته شده است تا سیگنال هایی با دقت بالا ارائه دهد.
 • همان طورکه پیش از این نیز توضیح دادیم، برای استفاده از سیگنال های این ربات باید پیام هایی که امکان دریافت آن ها به طرق مختلف وجود دارد را ثبت کنید. در حقیقت، ربات سیگنال را ارسال کرده و حالا شما هستید که باید سفارش را ثبت کنید (هرچند با کمک یک واسط در متاتریدر نیز امکان ثبت خودکار سفارشات وجود دارد).
 • سفارش های دریافتی از ربات، از نوع پندینگ هستند؛ بنابراین کاربر زمان کافی برای ثبت سفارش و سودکردن را دارد.
 • کاربران با خرید این ربات نیازی به شارژ ماهیانۀ آن نخواهند داشت و تنها همان پرداخت اولیه که مبلغ بسیار مناسبی است را یک بار برای همیشه انجام خواهند داد.
 • امکان استفاده از لوریج در معاملات انجام شده توسط این ربات وجود ندارد.
 • با اینکه اکسپرت 1000 pip climber ایرانی نیست، افراد از تمام کشورهای جهان می توانند از آن استفاده کنند.
 • این ربات تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند.
 • امکان دریافت سیگنال ها از طریق پیام صوتی، تلگرام و ایمیل وجود دارد.

ویژگی های ربات معامله گر 1000 pip climber چیست؟

ثبت‌نام در وبینار فارکس

ربات معامله گر 1000 pip climber از کدام اندیکاتورها استفاده می کند؟

الگوریتم این ربات بسیار دقیق است و تست آن به درستی انجام شده است. پیش از این نیز اشاره کردیم که هیچ کدام از سیگنال های صادرشده از طریق ربات 1000 pip climber از روی حدس و گمان نیستند، بلکه به صورت کاملاً دقیق، براساس الگوریتم های کاملاً دقیق و حساس  و از روی روند حرکتی نمودار قیمتی استخراج شده اند.

ربات معامله گر 1000 pip climber مختص چه تایم فریمی است؟

اگر کمی با نمودارهای قیمتی در بازار فارکس و حتی دیگر بازارهای مالی آشنا باشید، حتماً متوجه شده اید که ممکن است بخشی از یک نمودار قیمتی مربوط به یک جفت ارز خاص در یک تایم فریم صعودی باشد و در تایم فریم دیگر نزولی. به عنوان مثال، اگر نمودار چهارساعتۀ جفت ارز یورو و دلار (eur/usd) صعودی باشد، با تغییر تایم فریم به زمان کم تر و دیدن جزئیات حرکت احتمالاً بازه های زیادی را خواهید دید که روند نزولی بوده است. ربات 1000 pip climber نیز استراتژی خود را به طریقی پیاده می کند که سیگنال هایی را بر اساس تایم فریم پانزده دقیقه ای، یک ساعته و چهارساعته ارسال کند.

ربات 1000 pip climber مختص کدام جفت ارز است؟

اگر نمودار قیمتی جفت ارزهای مختلف را در بازار فارکس بررسی کنید، متوجه خواهید شد که تمام این نمودارها از افت و خیزهای قیمتی تشکیل شده اند؛ بنابراین، ممکن است گاهی بتوان سیگنال دریافتی از این ربات را برای هر جفت ارزی ثبت کرد اما باید بدانید با اینکه ممکن است سودی را از طریق آن به دست آورید (وجود کرولیشن بین دو جفت ارز و یا شانس)، ولی این ربات سیگنال های خود را برای معامله روی جفت ارزهای خاصی که در ادامه آورده ایم ارائه می دهد (ممکن است در آینده لیست این جفت ارزها تغییر کند).

 • USD/JPY
 • EUR/JPY
 • USD/CAD
 • EUR/USD
 • AUD/USD
 • USD/CHF

ربات 1000 pip climber مختص کدام جفت ارز است؟

شرایط مدیریت سرمایۀ ربات 1000 pip climber چگونه است؟

ربات 1000 pip climber سیگنال هایی را برای شما ارسال می کند که علاوه بر نقطۀ ورود و نقطۀ خروج، حدسود و حدضرر نیز تعیین شده است. علاوه بر این ها، گاهی با توجه به شرایط بازار، ممکن است حدسود در چند مرحله برای افراد با استراتژی ها و میزان ریسک پذیری متفاوت ارسال شود. به عنوان مثال، با دریافت یک سیگنال که دارای 3 حد سود است، شما می توانید عملکرد متفاوتی را نسبت به دیگری داشته باشید. شما ممکن است معاملۀ خود را با رسیدن به حد سود اول ببندید و سود مطمئن اما کم تر خود را دریافت کنید و یا سیو سود کرده و در انتظار لمس اهداف بالاتر باشید (یا پایین تر) و یا به طور کلی، ریسک کرده و تمام حجم معامله را برای دستیابی به حد سود سوم باز نگه دارید.

به زبان ساده، می توان گفت کنترل معامله به دست کاربران است و ربات تنها سیگنال های مناسب را در بهترین زمان ارسال می کند.

حداقل سرمایه برای راه اندازی ربات 1000 pip climber چقدر است؟

قیمت اصلی این ربات 299 دلار بوده است که با تخفیف 67درصدی در حال حاضر امکان خرید آن با قیمت 97 دلار برای کاربران وجود دارد. پرداخت هزینه برای خرید این ربات تنها در یک بار و در زمان خرید انجام خواهد شد و دیگر نیازی به پرداخت ماهیانه نیست. همچنین، استفاده از سیگنال های ربات 1000 pip climber به پرداخت کارمزد نیاز ندارد. شما با توجه به سرمایۀ مد نظر خودتان می توانید از سیگنال های این ربات استفاده کنید.

حداقل سرمایه برای راه اندازی ربات 1000 pip climber چقدر است؟

آموزش نحوۀ نصب و راه اندازی ربات 1000 pip climber

برای نصب ربات 1000 pip climber در قدم اول باید فایل ربات را در اختیار داشته باشید که با خریداری آن امکان کپی کردن برای شما وجود خواهد داشت. در قدم بعدی، وارد برنامۀ متاتریدر 4 شوید و با کلیک روی تب File گزینۀ Open Data Folder را از میان دیگر موارد انتخاب کنید. حالا در پنجرۀ کوچکی که باز می شود، گزینۀ MQL4 را انتخاب کنید و در مرحلۀ بعد نیز روی فولدر Experts که همان گزینه مربوط به ربات ها است کلیک کنید.

روی فایل مربوط به ربات در این فولدر کلیک کنید تا ربات به برنامۀ متاتریدر اضافه شود و از این پس بتوانید از آن استفاده کنید.

نصب به همین سادگی انجام شد. حالا می توانید برای اطمینان از نصب شدن ربات، به بخش Navigator در متاتریدر مراجعه کنید و ربات 1000 pip climber را در بخش Expert Advisors پیدا کنید. در صورت وجود نام این ربات، حالا می توانید از آن استفاده کنید.

آموزش نحوۀ نصب و راه اندازی ربات 1000 pip climber

تنظیمات مناسب ربات معامله گر 1000 pip climber چیست؟

در ابتدا وارد وب سایت ربات 1000 pip climber شده و از آنجا برنامه را خریداری، دانلود و نصب کنید. نصب برنامه همچون نصب برنامه های دیگر روی سیستم ویندوز و یا مک انجام می شود.

حالا وارد متاتریدر شده و بخش ترید خودکار (Auto Trading) را فعال کنید. در مرحلۀ بعد روی تب Tools کلیک کرده و از زیرمنویی که برای شما باز می شود، گزینۀ Option را انتخاب کنید.

حالا در پنجرۀ جدیدی که برای شما باز می شود، دو گزینه ای که در تصویر مشخص شده اند (Allow DDL imports و Allow Web Request for listed URL) را فعال کنید و سپس آدرس https://www.1000pipclimberea.com/ را در بخش مربوط به URL وارد کرده و در نهایت روی گزینۀ OK کلیک کنید.

تنظیمات مناسب ربات معامله گر 1000 pip climber چیست؟

پس از انتخاب یک جفت ارز حالا در بخش Navigator باید به دنبال ربات موردنظر یعنی ربات 1000 pip climber بگردید و روی آن کلیک کنید.

در پنجره ای که باز می شود، روی گزینۀ OK کلیک کنید و در پنجرۀ جدیدی که باز می شود، تب Input را انتخاب کنید و سپس نام کاربری یا ایمیل خود را در بخش مربوطه وارد کنید و روی گزینۀ Ok کلیک کنید.

تنظیمات مناسب ربات معامله گر 1000 pip climber چیست؟

حالا می توانید وضعیت سیگنال ها و حساب خود را مشاهده کنید و از گزینه های موجود متناسب با هدف خود استفاده کنید. شما در این بخش می توانید کل نمودارها را باز کنید و سیگنال های مربوطه را دریافت کنید.

نتیجه گیری

بازار فارکس بزرگ ترین بازار مالی در سطح جهان است که توانسته است بسیاری را به درآمد و سود خوب برساند و در عوض، از تعداد بیش تری از افراد هم سرمایه ها را بگیرد. بی شک کسانی که سرمایۀ خود را در این بازار از دست می دهند، دانش و تجربۀ کافی برای فعالیت در این بازار را نداشته و درواقع همین موضوع باعث از بین رفتن سرمایۀ می شود؛ اما راهی وجود دارد که حتی افرادی که اطلاعات چندانی در رابطه با بازار فارکس و به طور کل فضای بازارهای مالی ندارند نیز بتوانند از این بازار به سود برسند. ربات مذکور یکی از همین ابزارهای مالی ای است که توانسته با سیگنال هایی که صادر می کند، تعداد زیادی از کاربران را راضی کند. ما در این مقاله ربات 1000 pip climber را معرفی کرده و چگونگی استفاده از آن را شرح دادیم.

به این مقاله امتیاز دهید
(۲۰۷ رای) ۴.۵
۱۲۳۴۵
ترتیبی که برای خواندن مقالات همه چیز در مورد فارکس به شما پیشنهاد میکنیم:
forex-demo-account
حساب دمو فارکس چیست و چطور کار می‌کند؟
why-do-we-lose-in-forex
‌چرا در فارکس ضرر می‌کنیم؟ | روش‌های به حداقل رساندن ضرر
types-of-orders-in-forex-market
انواع سفارشات در فارکس + 5 دلیل اهمیت شناخت آ‌نها
take-profit
حد سود (take profit) در فارکس چیست؟ + روش‌ تعیین
cpi
شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در فارکس چیست؟ آموزش 0 تا 100
cash-rate
نرخ بهره فارکس (cash rate) چیست؟
contract-size
اندازه قرارداد یا contract size چیست و چه استفاده‌ای در فارکس دارد؟
rebate
مفهوم ریبیت Rebate در بازار فارکس چیست؟ + بهترین بروکرهای فعال
free-margin
مفهوم فری مارجین یا free margin در فارکس چیست؟
deviation-in-forex
انحراف استاندارد یا deviation در فارکس چیست؟
pending-order
پندینگ اردر در فارکس چیست؟ آشنایی 0 تا 100 با Pendin order
equity
equity چیست؟ آموزش 0 تا 100 اکوئیتی در فارکس
what-is-bms
bms در فارکس چیست؟ 0 تا 100 آشنایی با کاربرد bms
what-is-drawdown
drawdown فارکس چیست؟ آموزش محاسبه و کنترل drawdown
bank-holiday
bank holiday در فارکس چیست؟ در زمان تعطیلات معامله کنیم؟
bid-ask
bid ask در فارکس| منظور از قیمت پیشنهادی و قیمت درخواستی چیست؟
retail-sales
شاخص خرده فروشی یا retail sales و تاثیر آن بر بازار فارکس
forecasting-forex-prices
پیش بینی قیمت های فارکس با هوش مصنوعی؛ از خیال تا واقعیت
how-much-money-do-i-need-to-trade-in-forex
برای ترید در فارکس چقدر پول احتیاج دارم؟
best-forex-strategies
بهترین استراتژی فارکس چیست؟ 10 مورد از مهمترین استراتژی های فارکس
1000-pip-climber
آموزش ربات معامله گر 1000 pip climber برای بازار فارکس
learning-forex
آموزش فارکس چقدر طول میکشد؟
forex-news
اخبار مهم در فارکس | چه اخباری را در فارکس دنبال کنیم؟
traders-lives
یک روز از زندگی یک تریدر؛ زندگی به سبک تریدرها!
forex-signal
سیگنال فارکس چیست + معرفی کانال تلگرامی معتبر سیگنال فارکس
backtest
چگونه در تریدینگ ویو بک تست بگیریم؟
pmi
شاخص PMI چیست؟ کاربرد PMI در فارکس
nfp
شاخص NFP چیست و چه اهمیتی در بازار فارکس دارد؟
risk-management-in-forex
مدیریت ریسک در فارکس؛ رمز و رازها را از زبان بهترین تریدرهای فارکس بشنوید
effect-of-interest-rates-on-the-forex
تاثیر نرخ بهره بر بازار فارکس؛ چگونگی و اهمیت این تاثیر
forex-in-iran
وضعیت فارکس در ایران | آیا فارکس قانونی است؟
edge
لبه معاملاتی در فارکس (Edge Trading) به چه معناست؟
prop-trading-co
معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان
proprietary-trading
پراپ تریدینگ چیست؟ | بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان
ninjawolf
معرفی و آموزش ربات NinjaWolf؛ یکی از بهترین ربات های فارکس
crypto-or-forex
ارز دیجیتال یا فارکس؟ تفاوت و شباهت در چیست؟ کدام بهتر است؟
swap-forex
سواپ در فارکس چیست و چگونه محاسبه می شود؟
forex-account-types
تفاوت انواع حساب فارکس در چیست؟ از کدام حساب استفاده کنیم؟
superbatman
معرفی و آموزش ربات سوپر بتمن (Super Batman)
best-forex-traders
با 10 مورد از بهترین تریدرهای فارکس آشنا شوید
forex-mistakes
رایج ترین اشتباهات معامله گران فارکس؛ بررسی موردی 13 خطا
expert-eagle
آموزش ربات عقاب؛ بهترین اکسپرت فارکس
forex
بازار فارکس چیست و چگونه در فارکس معامله کنیم؟
vigas-robot
ربات اسکلپر ویگاس؛ آموزش و نحوه استفاده
forex-successful-trader
تریدرهای موفق فارکس، 10 مورد از الگوهای معامله گران کارکشته بازار
margin-in-forex
آموزش معاملات مارجین در فارکس
forex-economic-calendar
تقویم اقتصادی فارکس چیست و چه کاربردی دارد؟
bubble-in-forex
حباب در فارکس چیست؟ معروفترین حباب های قیمتی در فارکس
forex-kill-zone
کیل زون فارکس یا Forex Kill Zone چیست؟
4step-guide-making-sure-your-broker-legit
بروکرهای کلاهبردار فارکس [8 روش تشخیص + لیست کامل بروکرها]
forex-trading-sessions
سشن‌ های فارکس چیست؟
forex-account
آموزش کامل نحوه ثبت نام در فارکس
top-up-forex-with-webmoney
نحوه شارژ حساب فارکس با وب مانی [آموزش تصویری و مرحله به مرحله]
market-execution
Market Execution یا اجرای بازار معاملات فارکس چیست؟
avoid-margin-call
چگونه در فارکس کال مارجین نشویم؟
types-of-forex-trading
انواع معاملات در فارکس | راهنمای انجام معاملات فارکس
forex-working-hours
ساعت کار فارکس؛ بهترین ساعات ترید در فارکس
lot-in-forex
لات در فارکس چیست؟ [انواع Lot در فارکس + نحوه و فرمول محاسبه]
spread-in-forex
آشنایی با اسپرد (Spread) در فارکس؛ کارمزد پنهانی در فارکس
forex-psychology
روانشناسی فارکس؛ آموزش مدیریت احساسات در معامله
types-charts-forex
انواع نمودار در فارکس [نحوه خواندن + کاربرد هرکدام از آنها]
forex-podcast
پادکست آموزش فارکس؛ 6 مورد از بهترین پادکست های فارکس
best-time-to-trade-in-forex
بهترین زمان معامله در فارکس چه زمانی است؟
supply-and-demand
آموزش معامله در نواحی عرضه و تقاضا
pip-calculator
ماشین حساب ارزش پیپ (Pip)
what-is-traded-in-forex
مفهوم جفت ارز در فارکس؛ در بازار forex چه چیزی معامله می شود؟
forex-scams
انواع روش های کلاهبرداری‌ در بازار فارکس
forex-market-players
بازیگران بازار فارکس (Forex) چه کسانی هستند؟
forex-advantages
مزایای بازار فارکس نسبت به بقیه بازارهای مالی چیست؟
experts
آموزش اکسپرت نویسی
forex-support-and-resistance
سطح حمایت و مقاومت در فارکس