نخبگان خانه سرمایه با آموزش بورس چقدر سود می کنند؟!

کمتر از ۷ روز تا پایان ثبت نام دوره نخبگان فرصت دارید تا از برترین اساتید بازار به صورت حرفه ای آموزش ببینید. با ثبت نام در دوره بلافاصله دسترسی پکیج نخبگان به ارزش ۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان (به صورت هدیه) خواهید داشت تا قبل از شروع دوره در تاریخ ۳ شهریور کاملا آماده در کلاس ها حضور داشته باشید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای یک زندگی بهتر و مطمئن تر یکبار برای همیشه سرمایه گذاری در بورس را آموزش ببینید.

فهرست []

    تحلیلگرهای تکنیکال نمودار که در بازارهای رسمی سرمایه با هدف بررسی پیش بینی روند آینده قیمت گذاری دارایی رفتار معامله گرها را که در گذشته روند قیمت گذاری ثبت شده آنالیز می کنند و آن ها را مورد بررسی قرار می دهند برای کار خودشان از پلتفرم ها یا در اصطلاح از اپلیکیشن های به خصوصی استفاده می کنند که این اپلیکیشن ها ابزارهای لازم برای آنالیز و تحلیل الگوی حاکم بر نوسانات قیمت را در اختیار آن ها قرار می دهد. این ابزارها که در اصطلاح Trading Platform یا پلتفرم های معاملاتی یا تحلیلی شناخته می شوند، عملا داده های حاصل از معاملات معامله گرها را در دارایی های گوناگون در دل خودشان جا می دهند و وارد آن ها می شود و به صورت Real time و در لحظه این داده ها بروزرسانی می شوند و تحلیلگرهای تکنیکال نرخ و نظم آن ها را در تحلیل های خودشان مورد بررسی قرار می دهند و با توجه به نظم حاکم بر نوسانات قیمت متوجه می شوند که احتمالا با توجه به این نظم و این مدل فکری حاکم بر تغییرات قیمت جهت گیری آتیه قیمت به کدام سمت و حتی به چه میزان حداقل می تواند تخمین زده شود. اهمیت پلتفرم در بین تحلیلگرهای تکنیکال با توجه به امکانات ویژه ای که بعضا هر کدام از این پلتفرم ها در اختیار تحلیلگر قرار می دهند، ممکن است متفاوت باشد و در واقع بعضی از مواقع هم انتخاب این که من با چه نرم افزار تحلیلی تحلیل انجام بدم و بتوانم با استفاده از آن رفتار آینده را پیش بینی کنم، کاملا یک موضوع سلیقه ای بین تحلیلگرها می تواند باشد.

    این موضوع که من چه قدر بتوانم دقیق یا صحیح تحلیل کنم؟ چیزی که باید بدانیم از این که چه پلتفرمی برای تحلیل خودم انتخاب می کنم موضوع بسیار مهم تری هست ولی معمولا می بینیم که تحلیلگرها به این که من چه پلتفرمی را برای تحلیل انتخاب می کنم بیش از وزن واقعی که می تواند داشته باشد، می پردازند. در صورتی که اغلب پلتفرم ها در ویژگی هایی که به تحلیلگرها ارائه می دهند در واقع ویژگی های یکسانی را ارائه می کنند این در حالی است که بعضی از آن ها ویژگی های خاص خودشان را دارند ولی اغلب تحلیلگرها از آن ویژگی های خاص استفاده نمی کنند.

    در بین پلتفرم های تحلیلی و حتی معاملاتی که در ف%