ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
وبینار آموزش ترید از صفرِ صفر رایگان شد!
search

کلاس و دوره آموزش روبوتریدینگ

مشاوره و ثبت‌نام دوره روبوتریدینگ

دوره روبوتریدینگ
ترکیب برنده پرایس اکشن و ربات‌های تریدر

دوست دارید تو بازار ارزهای دیجیتال، خیلی زود، سریع و زیاد سود کنید؟ دلتان می‌خواست راهی وجود داشت تا از چاله ضررها به قله سودها تغییر موقعیت می‌دادید و همراه با این تغییر، زندگی‌تان را هم متحول می‌کردید؟ دوره «روبوتریدینگ» خانه سرمایه دقیقا به همین دلیل ایجاد شده است.

چرا دوره روبوتریدینگ ساخته شد؟

ما در خانه سرمایه برای اولین بار در ایران، دوره‌‌ای به نام روبوتریدینگ را طراحی و آماده کرده‌ایم. این دوره با هدف متحول کردن سودآوری در بازار ارزهای دیجیتال و بهتر کردن اوضاع مالی ملت شریف ایران به وجود آمده است تا بتوانیم در کنار هم سراشیبی تورم را خیلی نرم و راحت پشت سر بگذاریم.

در دوره روبوتریدینگ چه خبر است؟

این دوره که صفر تا صد آن توسط خانه سرمایه طراحی شده است سه موضوع بسیار مهم که در کنار هم سودآوری سریع را برای شما به ارمغان می‌آورند آموزش داده می‌شوند. این موضوع‌ها سه‌گانه طلایی زیر را در بر می‌گیرد:

 1. پرایس اکشن

 2. مدیریت ریسک و سرمایه

 3. آموزش کار با ربات

در ادامه برایتان می‌گوییم که چرا این سه موضوع اینقدر از نظر ما مهم هستند.

پرایس اکشن چیست و چرا باید آن را یاد بگیریم؟

پرایس اکشن «Price Action» یک تکنیک معامله‌گری و تحلیل بازار است که به معامله‌گر کمک می‌کند تا با استفاده از حرکات واقعی قیمت، برای انجام معامله‌ها تصمیم بگیرد. در واقع، این تکنیک سعی می‌کند تا از تحلیل الگوهای قیمت برای کشف نظم پنهان شده و حاکم بر بازار، کمک بگیرد.

پرایس اکشن به جای نگاه کردن به قیمت‌های گذشته و تلاش برای حدس زدن حرکت بعدی قیمت‌ها به قیمت‌های واقعی اکنون نگاه می‌کند و به دنبال دلیل ایجاد این تغییرات در بازار می‌گردد تا با استفاده از آن بتواند قیمت‌های آینده را پیش‌بینی کند. این ماجرا و تلاش باعث می‌شود که مسیر برای گرفتن تصمیم‌های بهتر هموارتر شود.

بهترین نمونه‌ای که می‌توانیم از پرایس اکشن‌ها مثال بزنیم «سویینگ‌‌ها» هستند؛ یعنی نقطه عطف بالا و پایین بازار یا همان «High» و «Low» تست کردن حمایت‌ها، مقاومت‌ها و روندهای تثبیت. ما در این دوره آموزشی مفهوم پرایس اکشن را به طور کامل و به زبانی ساده و قابل فهم به شما آموزش می‌دهیم و کاری می‌کنیم تا روی موضوع‌های «حمایت و مقاومت»، «الگوهای ادامه دهنده» و «کندل استیک» مسلط شوید.

معامله کردن با روش پرایس اکشن چه مزیت‌هایی دارد؟

بیایید نگاهی به نقطه‌های قوت این ماجرا بیندازیم:

 • استفاده از این روش، رایگان است. چون تریدرهای پرایس اکشن نیازی به استفاده از نرم‌افزارهای گران قیمت ندارند. بررسی «کندل»، «بار»، «نقطه» یا هر نوع نمودار دیگری می‌تواند کار آنها را راه بیندازد.

 • در هر نوع بازار مالی از «ارزهای دیجیتال» گرفته تا «بازار بورس»، «طلا»، «فارکس»، «فیوچرز»، «نفت» و می‌توانید از این روش استفاده کنید. چون مهم‌ترین چیزی که تریدرهای پرایس اکشن به دنبالش می‌گردند پیدا کردن مناطق حمایتی و مقاومتی برای به دست آوردن سود بیشتر است.

 • می‌توان از هر نرم افزاری برای تحلیل استفاده کرد. البته ما در این دوره، یک ربات ترید به ارزش 1000 دلار را به رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم که شما را از تمام نرم‌افزارهای دیگر بی‌نیاز می‌کند.

 • تاخیر قیمتی در آن بی‌معنی است. چون به اطلاعات گذشته نگاه نمی‌کند.

 • با وجود آنکه همه اطلاعات را با هم ترکیب می‌کند ولی تداخلی در این اطلاعات به وجود نمی‌آید.

تکنیک پرایس اکشن قابلیت‌ها و نقطه‌های قوت زیادی دارد ولی تا زمانی که آن را به خوبی یاد نگیرید و برای تمرین آموخته‌هایتان زمان نگذارید، موفق شدن در آن سخت خواهد بود. به شما اطمینان می‌دهیم که با شرکت کردن در دوره روبوتریدینگ، این مسیر سخت را به آسانی و با مهارت طی خواهید کرد.

چرا باید وقتمان را روی یادگیری مدیریت ریسک و سرمایه بگذاریم؟

سرمایه شما، کم یا زیاد، باید در مدیریت ریسک و سرمایه خود حرفی برای گفتن داشته باشید. ما در دوره روبوتریدینگ، شما را با مفهوم و روش‌های کاربردی مدیریت ریسک و سرمایه آشنا می‌کنیم تا خودتان به صورت حرفه‌ای از پس این کار بربیایید.

منظور از ترید با ربات چیست و ربات شما چه فرقی با دیگران دارد؟

ترید کردن با ربات یکی از روش‌های معامله‌گری است که به شما این امکان را می‌دهد تا با صرفه‌جویی در زمان، انرژی و تلاشتان بتوانید بهترین موقعیت‌های معاملاتی را شناسایی کرده و درست به موقع وارد عمل شوید.

ربات‌ها، دستیارهایی هستند که بسته به کارهایی که می‌توانند انجام دهند قیمت‌های مختلفی هم دارند. حتی می‌توانید با یک جستجوی ساده، تعداد زیادی ربات تریدر رایگان یا با قیمت پایین پیدا کنید.

ولی رباتی که ما در خانه سرمایه و فقط به شرکت کنندگان این دوره می‌دهیم دستیاری بسیار پیشرفته و معرکه است که می‌تواند در ترید پرایس اکشن به شما کمک کند. ارزش واقعی این ربات، 1000 دلار است اما ما این ربات را به رایگان در اختیار تمام شرکت کنندگان دوره روبوتریدینگ قرار می‌دهیم تا طعم سود زیاد و سریع را بچشند.

این دوره به چه صورتی برگزار می‌شود؟

دوره روبوتریدینگ به صورت آنلاین در قالب کلاس‌های وبیناری برگزار می‌شود. این دوره 5 جلسه 3 ساعته را تشکیل می‌دهد. ساعت‌های برگزاری کلاس از 5 عصر تا 8 شب در نظر گرفته شده‌اند تا کسانی که شاغل هستند هم بتوانند در این کلاس شرکت کنند.

دوره روبوتریدینگ به درد چه کسانی می‌خورد؟

 • تمام کسانی که به دنبال سود زیاد و سریع در بازار ارزهای دیجیتال می‌گردند.

 • تمام کسانی که در بازار ارزهای دیجیتال در ضرر هستند و نمی‌دانند که چطور خودشان را از این موقعیت نجات دهند.

 • تمام کسانی که به ترید ارزهای دیجیتال علاقه دارند و می‌خواهند یک مهارت حرفه‌ای را از آن خود کنند.

 • تمام کسانی که به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اند و می‌خواهند روش به دست آوردن سود در این بازار را یاد بگیرند.

 • کسانی که چند سال است وارد این بازار شده‌اند اما هنوز به سودی که می‌خواستند نرسیده‌اند.

مدرس این دوره چه کسی است؟

مدرس دوره روبوتریدینگ خانه سرمایه آقای «شایان بختیاری» است. شایان، محقق حوزه NFT و متاورس است که بیش از 8 سال به طور پیوسته در بازارهای مالی فعالیت کرده است. او مدرس دوره نخبگان خانه سرمایه هم هست و تجربه بیش از 500 معامله در بازار سرمایه و ارز دیجیتال را در کارنامه معاملاتی خود دارد.

شایان بختیاری، مدرک تحلیل‌گری تکنیکال بازارهای مالی خود را از گروه اقتصادی دانشگاه صنعتی شریف دریافت کرده و بهترین کسی است که می‌تواند شما را با چهره جدید و سودآورتر پرایس اکشن و ترید آشنا کند.

این دوره از زیر صفر آموزش داده می‌شود. ما مبنا را بر این می‌گذاریم که اطلاعات شما در این زمینه صفرِ صفر است. سپس آموزش را از مباحث پایه‌ای و به زبانی ساده شروع می‌کنیم و آن را تا مباحث پیشرفته ادامه می‌دهیم.

ثبت‌نام در وبینار فارکس

این دوره به صورت صد در صد عملی طراحی شده است. هدف ما در خانه سرمایه این است که شما بعد از این دوره به صورت کامل به یک تریدر پرایس اکشن تبدیل شوید و با استفاده از ربات پیشرفته‌ای که در اختیارتان قرار می‌گیرد بتوانید از روز اول، سودآوری را تجربه کنید. بنابراین، نه تنها در طول کلاس به صورت عملی آموزش می‌بینید بلکه تمرین‌هایی به شما داده می‌شود که باید انجامش بدهید و برای پشتیبانتان بفرستید.

بله البته. در طول دوره و در زمان برگزاری کلاس شما به طور مستقیم با استاد خودتان در ارتباط هستید و می‌توانید سوال‌هایتان را از او بپرسید و رفع اشکال کنید. در طول زمان‌های غیر از کلاس هم پشتیبان‌های حرفه‌ای خانه سرمایه در کنار شما هستند و به تک‌تک سوال‌های شما پاسخ می‌دهند. مخلص کلام اینکه هیچ سؤال بی‌پاسخی در ذهن شما باقی نمی‌ماند.

بزرگ‌ترین فرق ما در این است که در دوره روبوتریدینگ، شما خیلی زود به سود زیاد می‌رسید؛ اما چطور؟ اجازه بدهید مثالی برایتان بزنیم. اگر شما به عنوان یک تریدر، مبلغ 100 دلار را وارد یک پوزیشن معاملاتی کنید و با فرض اینکه بتوانید به صورت میانگین روزی 20 درصد از استراتژی و سبک معاملاتی که با هم به آن می‌رسیم، سوددهی داشته باشید، می‌توانید روزی 20 دلار سود کنید.

این مبلغ در ماه چیزی حدود 600 دلار می‌شود. حالا خودتان حساب کنید که با وجود دلار تقریبا 30 هزار تومانی چقدر راحت می‌توانید درآمد حدود 18 میلیون تومانی را به دست بیاورید آن هم فقط از یک پوزیشن معاملاتی با 100 دلار و با فرض سود فقط 20 درصد.

این در حالی است که ما در خانه سرمایه دانشجویانی با سودهای 300 درصدی هم داریم. بنابراین، اینکه می‌گوییم این دوره می‌تواند تحولی در زندگی مالی شما ایجاد کند، فقط یک شعار نیست، یک واقعیت است که دیگران قبلا به آن رسیده‌اند. ما می‌خواهیم شما هم طعم شیرین این تحول را تجربه کنید.

بله. مدرس این دوره در زمینه پرایس اکشن، تجربه و مهارت زیادی دارد. بدن شک نکته‌‌ها، تجربه‌ها و تعریف متفاوتی که از این ماجرا به شما ارائه می‌دهد برایتان بسیار مفید خواهد بود.

اتوبوس فرصت‌ها را منتظر نگذارید

اگر به بازار ارزهای دیجیتال و ترید کردن علاقه دارید، حتی یک روز را هم برای شرکت کردن در این دوره و آغاز تحول مالی خودتان از دست ندهید. افراد زیادی هستند که قبل از شما سوار این اتوبوس شدند و دستی اساسی بر سر و گوش زندگی‌شان کشیدند. حالا نوبت شما است که سوار این اتوبوس شوید و زندگی‌تان را بسازید!

مشاوره و ثبت‌نام دوره روبوتریدینگ