تجربه آقای آل محمد از شرکت در کلاس آموزش بورس

آقای وحید آل محمد دانشپذیر دوره ۱۸ نخبگان بورس می‌باشند و قبل از اینکه با خانه سرمایه آشنا شوند هیچ اطلاعاتی از بورس نداشتند و با کمی مطالعه نسبت به این بازار جذب شدند. ایشان در مورد تجربه خود می‌گویند:

بنده برای شروع در این بازار با افراد بسیار زیادی مشورت کردم که همه آن‌ها جواب منفی داشتند و تمامی آن‌ها نظرشان جهت از دست رفتن سرمایه بوده و بر این باور بودند که این بازار شانسی و یا قمار است اما زمانی که وارد بورس شدم، متوجه شدم که سبک کاری این بازار این چنین نیست و هیچ کاری از روی شانس صورت نمی‌گیرد و کاملا از نظر بنیادی و تکنیکی علمی می‌باشد و اگر کسی به خوبی آموزش دیده باشد قطعا سود خواهد کرد اما گفتنی است که ضرر هم وجود دارد که خود بنده ضرر کرده‌ام، همچنین گفتنی است که اگر آموزش ندیده باشید این زمینه کاری برایتان قمار و یا شانسی به حساب می‌آید.

این مطلب را حتما بخوانید:  کسب ۲۳% سود کمتر از ۱ ماه!

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
این مطلب را حتما بخوانید:  کسب ۲۰% سود فقط در یک ماه!

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید تا با کمک شما کیفیت آن را بسنجیم
یک پاسخ
  1. کاملا درست و منطقی گفتن.دوستان خواهشا لطف کنید با اطلاعات کامل وارد بورس بشید.بورس مکان بسیار خوبی هست و سود فراوانی رو نصیب شما خواهد کرد ولی در صورت عدم آشنایی و آموزش کافی قطعا ضرر خواهید کرد جون کاملا علمی و باید همواره اطلاعات خودتون رو به روز نگه دارید.موفق و پیروز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.