۷۰۰٪ سود در ۳ ماه!!

آقای احمد نحوی از دانشجویان موفق دوره جامع نخبگان می‌باشند، قبل از اینکه با بورس آشنا شوند رشته ایشان مدیریت مالی بود. آقای احمد نحوی می‌گویند:

زمانی که رشته مدیریت مالی را می‌خواندم، نمی‌دانستم که قرار است در بازار بورس فعالیت خواهم کرد و زمانی که فعالیت خودم را شروع کردم، متوجه شدم که تحصیلات آکادمیک با بازار بورس بسیار متفاوت است. با مشورت‌هایی که از مدیران کار گزاری و سایر آشناهای خودم گرفتم، آن‌ها به من خانه سرمایه را معرفی کردند و با توجه به آموزش‌هایی که در خانه سرمایه دیدم، در خودم احساس تغییر را متوجه شدم و احساس کردم که بتوانم روانشناسی بازار را بهتر درک کنم. آقای نحوی درباره اساتید خانه سرمایه می‌گوید: اساتید همیشه سعی می‌کردند مفاهیمی که تخصصی هستند و در دانشگاه تدریس می‌شوند را به صورت ساده‌تر برای ما توضیح و در اختیارمان قرار بدهند. همچنین با توجه به این که رشته خودم مدیریت مالی بوده است با فرمول‌ها و محاسباتی پیچیده‌ای که می‌توانیم با آن سهم را ارزش یابی کنیم، در کنار استاد مرادی این مفاهیم را خیلی ساده‌تر درک کنیم و راحت‌تر سهم ارزنده را پیدا کنیم. بنده در خانه سرمایه وقتی با تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال آشنا شده‌ام با توجه به بررسی‌های میدانی که انجام دادم و همچنین پرس و جوهایی که با سایر دانشجوی دوره شانزدهم انجام دادم به این نتیجه رسیدم که سهم شیخ مواد ارزنده است و در این ۳ ماهی که این سهم را داشتم با تحلیل بنیادی و تکنیکالی که انجام دادم از ابتدای سال ۹۸ دقیقا ۷۰۰ درصد سود کسب کرده‌ام.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
آبان‌تتر دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت 24
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
نوبیتکس
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید تا با کمک شما کیفیت آن را بسنجیم
3 پاسخ
  1. سلام
    میشه بگید با توجه به دامنه تغییرات ۵ درصدی شما چگونه به عدد ۷۰۰ درصد رسیدید؟
    من که هر جوری حساب میکنم نمیشه در مدت ۹۰ روز به این عدد رسید.!

    1. دوست عزیز لطفا به سود مرکب توجه فرمایید(سود شما هم سود میکند)

  2. سلام با توجه به دامنه تغییرات حداکثری به مقدار ۵ درصد در روز و ۹۰ روز دوره ای که شما سهام را دارا بودید اگر حداکثر سود را هم داشته باشید می‌شود ۴۵۰ درصد نه ۷۰۰ درصد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.