آخرین فرصت ثبت نام با شرایط ویژه دوره ” اندیکاتورها با شما سخن می گویند”

درود به کاربران عزیز سایت خانه سرمایه

 

عده ای تصور میکنند که یادگیری مباحث پایه ای تکنیکال برایشان کافی است..خب درست است شما با دانستن یک مفهوم خط روند هم میتوانید سهم بخرید اما تا حالا فکر کردید چرا آن طور که انتظار داشتید سهم رشد نکرده و پیش بینی شما غلط از آب درآمده..؟ من به شخصه از زمانی که با اندیکاتورها آشنا شدم متوجه شدم که اگر این ابزار را زودتر می آموختم میتوانستم جلوی بسیاری از معاملاتم را که همراه با ضرر بود بگیرم..و حالا با کمک این اندیکاتورها به شدت مطمئن تر دست به خرید میزنم و ریسک معاملاتم رو بسیار کم کردم.  دراصل هرچه شما از ابزار بیشتری برای خرید خود تایید بگیرید با خیال راحت تر معامله میکنید.

اگر با دقت به نرم افزارهای تحلیل تکنیکال نگاهی بیندازید به خوبی مشاهده می کنید که بخش عمده ای از این نرم افزارها را اندیکاتورها برگرفته اند . به طور قطع ساختن این همه اندیکاتور و نمونه های متنوع و گوناگون آنها بی دلیل نبوده و آشنا شدن با آنها میتواند به ما و به معاملات ما کمک فراوانی کند .

به طور مثال با استفاده از استراتژی معاملاتی RSI  و خرید و فروش های مناسب در سهام ایران خورو توانستیم سودی بالغ بر ۲۷۰% تنها در مدت ۷ ماه کسب کنیم . اما کسی که این سهم را از ابتدا تا انتها نگه میداشت تنها ۱۶۰٪ در سود بود.

 یا نمونه ی دیگری با ۳۰۷% در سهام مس باهنر در یکسال و نیم با استراتژِی همزمان استوکاستیک و پارابولیک !

این سودها مختص کسانی است که تنها به تکنیکال پایه ای بسنده نمی کنند و می خواهند با حرفه ای شدن سودهای بیشتری از بازار کسب کنند.

 

اگر نتوانستید از شرایط ویژه دو هفته متوالی گذشته جهت ثبت نام دوره اندیکاتورها با شما سخن می گویند ، استفاده کنید ،نگران نباشید

آخرین زمان شرایط ویژه ثبت نام دوره اندیکاتورها با شما سخن می گویند تا 3 دی ماه!

 

برای اطلاع از این شرایط ویژه اینجا کلیک کنید.