۳ روش برای ضرر کردن!

در این ویدیو ۳ اشتباهی که باعث ضرر دیدن شما در بازارهای مالی می‌شود را بررسی می‌‌کنیم و راهکارهای مناسب را به شما معرفی می‌کنیم.
۳ اشتباه رایج و مهلک در بازارهای مالی در ادامه همراه ما باشید چون قصد داریم به این ۳ مورد بپردازیم و بهترین راه حلی که می‌تواند جلوی این اشتباهات را بگیرد را به شما معرفی کنیم.

اولین اشتباه

اولین اشتباهی که بسیاری از معامله گران درگیرشان می‌شوند، استفاده از وام یا پولی که به آن نیاز مبرم دارند. مثل فروش خانه، ماشین و یا بسیاری از چیزهای دیگر و آوردن پولش در بازارهای مالی، اما باید بدانیم که ذهنمان در این شرایط آرامش کافی برای تحلیلگری معامله گری را ندارد. در واقع مشکل از کجا شروع می‌شود؟

پروفسر سندل مالایناتان اقتصاددان رفتاری آزمایشی را طراحی کردند و از کشاورزان ۲ بار تست آی کیو (iQ) گرفتند، یک بار ابتدای سال کشاورزان از دیگران قرض می‌کردند برای گذران زندگی و یک بار پایان فصل برداشت محصول و زمانی که بدهی‌هایشان را پرداخت کرده بودند، کشاورزان آی کیوشان ۱۰ واحد افزایش پیدا کرده بود، اما چرا؟

فشار و استرسی که بر روی کشاورزان بابت بدهی وارد شده بود سبب کاهش آی کیوشان می‌شد و در واقع ذهن موقعی که در ضرر قرار می‌گیریم دقیقا همین واکنش کند و ضعیف را از خودش نشان می‌دهد. بنابراین اگر پولی را وارد بازارهای مالی می‌کنیم، نبایستی بهش نیاز واجب و مبرم داشته باشیم.

دومین اشتباه

دومین اشتباهی که مهلک و خطرناک است، نداشتن استراتژی معاملاتی کسی که استراتژی معاملاتی ندارد دقیقا مشابه فردی است که وارد یک شهر می‌شود و آدرس‌های آن شهر را نمی‌داند و نقشه‌ای هم برای استفاده ندارد. مطمئنا این فرد یک فرد گمشده است که برای پیدا کردن آدرس زمان زیادی را صرف می‌کند.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج از ایران لینک ثبت نام
کوکوین دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوینکس
دارد نیاز دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت پین
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کیوسک دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
بیت ۲۴
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
 آبان تتر
دارد نیاز ندارد ثبت نام با تخفیف کارمزد

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

۲.۵/۵ (۴ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.